FLOMAR L.T.D. SRL
FLOMAR L.T.D. SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Galați, Galați, CUI 4869597. Cifră de afaceri 2025: 53.413 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 4869597
- Denumire
- FLOMAR L.T.D. SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|17|2816|1993
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.11.1993
- Sediu
- Str. NICOLAE BALCESCU, nr. 32, bl. B, sc. 3, et. 3, ap. 56, Municipiul Galați, Galați
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
Arată toate (15)
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 53.413 lei (-35% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 0 lei · 2025 53,4 mii lei · maxim 2016 276,6 mii lei · minim 2015 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 0 lei · 2025 −3,3 mii lei · maxim 2016 246,7 mii lei · minim 2025 −3,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 53.413 lei | 82.328 lei | 82.216 lei | 126.681 lei | 157.580 lei | 34.412 lei | — | 74.450 lei | 139.734 lei | 276.583 lei | 0 lei |
| Venituri totale | 53.415 lei | 86.525 lei | 82.216 lei | 126.681 lei | 157.584 lei | 34.412 lei | 0 lei | 74.450 lei | 139.735 lei | 276.583 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 56.350 lei | 52.939 lei | 31.787 lei | 59.038 lei | 45.217 lei | 22.876 lei | — | 16.998 lei | 29.148 lei | 21.620 lei | — |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 28.178 lei | 42.763 lei | 63.843 lei | 107.471 lei | 10.579 lei | 0 lei | 55.218 lei | 106.395 lei | 246.666 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 3.277 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -3.277 lei | 28.178 lei | 42.763 lei | 63.843 lei | 107.471 lei | 10.579 lei | 0 lei | 55.218 lei | 106.395 lei | 246.666 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 157.273 lei | 190.422 lei | 396.622 lei | 511.083 lei | 470.216 lei | 448.695 lei | — | 209.997 lei | 132.802 lei | 254.581 lei | 1.060 lei |
| Datorii | 8.615 lei | 38.486 lei | 72.868 lei | 80.092 lei | 103.068 lei | 190.674 lei | 0 lei | 48.055 lei | 26.078 lei | 7.586 lei | 731 lei |
| Capitaluri proprii | 148.658 lei | 151.936 lei | 323.754 lei | 430.991 lei | 367.148 lei | 258.021 lei | 0 lei | 161.942 lei | 106.724 lei | 246.995 lei | 329 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FLOMAR L.T.D. SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FLOMAR L.T.D. SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FLOMAR L.T.D. SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Galați, județul Galați (Str. NICOLAE BALCESCU, nr. 32, bl. B, sc. 3, et. 3, ap. 56); numărul de înmatriculare e J|17|2816|1993, din 10.11.1993.
Ce cifră de afaceri a avut FLOMAR L.T.D. SRL în 2025?
53.413 lei, cu 35% sub 2024 (82.328 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 3.277 lei.
De unde vin datele despre FLOMAR L.T.D. SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.