O REILLY PRECASTO S.R.L.
O REILLY PRECASTO S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Hațeg, Oraș Hațeg, Hunedoara, CUI 48682085. Cifră de afaceri 2025: 2.063.589 lei, 11 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 48682085
- Denumire
- O REILLY PRECASTO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|20|1082|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.08.2023
- Sediu
- Mihai Eminescu, nr. 6, Loc. Hațeg, Oraș Hațeg, Hunedoara
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire · rev. 3
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 5811 Activități de editare a cărților · rev. 3
Arată toate (30)
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune · rev. 3
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 3
- 6031 Activități ale agențiilor de știri · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ · rev. 3
- 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații · rev. 3
- 9521 Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.063.589 lei (+66% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 259,7 mii lei · 2025 2,1 mil. lei · maxim 2025 2,1 mil. lei · minim 2023 259,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 119,8 mii lei · 2025 197,8 mii lei · maxim 2024 382,9 mii lei · minim 2023 119,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 3 · 2025 11 · maxim 2025 11 · minim 2023 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 2.063.589 lei | 1.241.403 lei | 259.670 lei |
| Venituri totale | 2.068.595 lei | 1.241.495 lei | 259.767 lei |
| Cheltuieli totale | 1.814.224 lei | 827.268 lei | 137.384 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 197.833 lei | 382.911 lei | 119.836 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 197.833 lei | 382.911 lei | 119.836 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 312.173 lei | 469.982 lei | 146.308 lei |
| Datorii | 85.325 lei | 84.671 lei | 24.472 lei |
| Capitaluri proprii | 221.698 lei | 385.311 lei | 121.836 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 11 | 6 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este O REILLY PRECASTO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, O REILLY PRECASTO S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul O REILLY PRECASTO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Hațeg, Oraș Hațeg, județul Hunedoara (Mihai Eminescu, nr. 6); numărul de înmatriculare e J|20|1082|2023, din 25.08.2023.
Ce cifră de afaceri a avut O REILLY PRECASTO S.R.L. în 2025?
2.063.589 lei, cu 66% peste 2024 (1.241.403 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 197.833 lei.
Câți salariați are O REILLY PRECASTO S.R.L.?
11 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre O REILLY PRECASTO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.