DAVIDAN GARANT AVANTAJ S.R.L.

DAVIDAN GARANT AVANTAJ S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Valea Izvoarelor, Comuna Sînpaul, Mureș, CUI 48604907. Cifră de afaceri 2024: 173.714 lei. Date ONRC,

Registru

CUI
48604907
Denumire
DAVIDAN GARANT AVANTAJ S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|26|1179|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
08.08.2023
Sediu
VALEA IZVOARELOR, nr. 256, Sat Valea Izvoarelor, Comuna Sînpaul, Mureș
Activități autorizate (CAEN)
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 2
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (10)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
  • 5610 Restaurante · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023–2024 · 2 bilanțuri

Financiar · 2023–2024 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 173.714 lei (+26% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 138,4 mii lei · 2024 173,7 mii lei · maxim 2024 173,7 mii lei · minim 2023 138,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 57,5 mii lei · 2024 85,4 mii lei · maxim 2024 85,4 mii lei · minim 2023 57,5 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator20242023
Activitate
Cifră de afaceri netă173.714 lei138.350 lei
Venituri totale173.714 lei138.350 lei
Cheltuieli totale74.316 lei79.112 lei
Rezultat
Profit net85.350 lei57.461 lei
Pierdere netă0 lei0 lei
Rezultat net85.350 lei57.461 lei
Bilanț
Active totale156.777 lei76.006 lei
Datorii13.766 lei18.345 lei
Capitaluri proprii143.011 lei57.661 lei
Oameni
Număr mediu de salariați——

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este DAVIDAN GARANT AVANTAJ S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, DAVIDAN GARANT AVANTAJ S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul DAVIDAN GARANT AVANTAJ S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Izvoarelor, Comuna Sînpaul, județul Mureș (VALEA IZVOARELOR, nr. 256); numărul de înmatriculare e J|26|1179|2023, din 08.08.2023.

Ce cifră de afaceri a avut DAVIDAN GARANT AVANTAJ S.R.L. în 2024?

173.714 lei, cu 26% peste 2023 (138.350 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 85.350 lei.

De unde vin datele despre DAVIDAN GARANT AVANTAJ S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.