ONE INTARO MGA S.R.L.

ONE INTARO MGA S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 48573444. Cifră de afaceri 2025: 2.061.810 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, A

Registru

CUI
48573444
Denumire
ONE INTARO MGA S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|14231|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
02.08.2023
Sediu
GHEORGHE ȚIȚEICA, nr. 212-214, et. 2, București Sectorul 2, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
  • 6621 Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor · rev. 3
  • 6629 Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.061.810 lei (+522% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2024 331,4 mii lei · 2025 2,1 mil. lei · maxim 2025 2,1 mil. lei · minim 2024 331,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 −8,7 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2025 1,1 mil. lei · minim 2024 −349,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 3 · maxim 2024 3 · minim 2023 1.

Indicator202520242023
Activitate
Cifră de afaceri netă2.061.810 lei331.353 lei—
Venituri totale2.061.810 lei331.353 lei0 lei
Cheltuieli totale795.884 lei680.481 lei8.710 lei
Rezultat
Profit net1.142.156 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei349.128 lei8.710 lei
Rezultat net1.142.156 lei-349.128 lei-8.710 lei
Bilanț
Active totale991.277 lei148.088 lei97.946 lei
Datorii106.959 lei405.926 lei6.656 lei
Capitaluri proprii884.318 lei-257.838 lei91.290 lei
Oameni
Număr mediu de salariați331

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ONE INTARO MGA S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, ONE INTARO MGA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul ONE INTARO MGA S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (GHEORGHE ȚIȚEICA, nr. 212-214, et. 2); numărul de înmatriculare e J|40|14231|2023, din 02.08.2023.

Ce cifră de afaceri a avut ONE INTARO MGA S.R.L. în 2025?

2.061.810 lei, cu 522% peste 2024 (331.353 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.142.156 lei.

Câți salariați are ONE INTARO MGA S.R.L.?

3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ONE INTARO MGA S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.