HERSSON CONCRETE S.R.L.

HERSSON CONCRETE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Vlădiceni, Comuna Tomești, Iași, CUI 48554701. Cifră de afaceri 2025: 2.434.285 lei, 0 salariați. Date ONRC,

Registru

CUI
48554701
Denumire
HERSSON CONCRETE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|22|2367|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
28.07.2023
Sediu
Construcție industrială și edilitară C1, număr cadastral 66196-C1, Sat Vlădiceni, Comuna Tomești, Iași
Activități autorizate (CAEN)
  • 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului · rev. 2
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții · rev. 2
  • 2362 Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții · rev. 2
  • 2363 Fabricarea betonului · rev. 2
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 2
Arată toate (49)
  • 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase · rev. 2
  • 3821 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase · rev. 2
  • 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate · rev. 2
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
  • 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 2
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 2
  • 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 5210 Depozitări · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 2
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.434.285 lei (-56% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 2,8 mil. lei · 2025 2,4 mil. lei · maxim 2024 5,6 mil. lei · minim 2025 2,4 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2023 111,8 mii lei · 2025 183,9 mii lei · maxim 2024 360,5 mii lei · minim 2023 111,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 4 · 2025 0 · maxim 2023 4 · minim 2025 0.

Indicator202520242023
Activitate
Cifră de afaceri netă2.434.285 lei5.565.995 lei2.848.113 lei
Venituri totale2.434.285 lei5.521.308 lei2.854.603 lei
Cheltuieli totale2.221.382 lei5.102.188 lei2.721.550 lei
Rezultat
Profit net183.949 lei360.478 lei111.764 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei
Rezultat net183.949 lei360.478 lei111.764 lei
Bilanț
Active totale2.061.600 lei3.885.977 lei4.294.340 lei
Datorii1.344.200 lei3.352.527 lei4.050.575 lei
Capitaluri proprii656.192 lei472.242 lei111.764 lei
Oameni
Număr mediu de salariați034

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este HERSSON CONCRETE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, HERSSON CONCRETE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul HERSSON CONCRETE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Vlădiceni, Comuna Tomești, județul Iași (Construcție industrială și edilitară C1, număr cadastral 66196-C1); numărul de înmatriculare e J|22|2367|2023, din 28.07.2023.

Ce cifră de afaceri a avut HERSSON CONCRETE S.R.L. în 2025?

2.434.285 lei, cu 56% sub 2024 (5.565.995 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 183.949 lei.

Câți salariați are HERSSON CONCRETE S.R.L.?

0 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre HERSSON CONCRETE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.