DEDES S.R.L.
DEDES S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 48535998. Cifră de afaceri 2025: 91.670 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 48535998
- Denumire
- DEDES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3176|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.07.2023
- Sediu
- AUREL VLAICU, nr. 42, ap. 43, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 91.670 lei (+5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 26,9 mii lei · 2025 91,7 mii lei · maxim 2025 91,7 mii lei · minim 2023 26,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 −2,3 mii lei · 2025 23,8 mii lei · maxim 2025 23,8 mii lei · minim 2023 −2,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 0 · maxim 2023 1 · minim 2025 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 91.670 lei | 87.403 lei | 26.893 lei |
| Venituri totale | 91.789 lei | 87.403 lei | 26.893 lei |
| Cheltuieli totale | 63.505 lei | 65.256 lei | 28.951 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 23.759 lei | 18.164 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 2.327 lei |
| Rezultat net | 23.759 lei | 18.164 lei | -2.327 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 50.909 lei | 56.815 lei | 3.727 lei |
| Datorii | 26.910 lei | 40.778 lei | 5.854 lei |
| Capitaluri proprii | 23.999 lei | 16.037 lei | -2.127 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DEDES S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DEDES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DEDES S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (AUREL VLAICU, nr. 42, ap. 43); numărul de înmatriculare e J|12|3176|2023, din 25.07.2023.
Ce cifră de afaceri a avut DEDES S.R.L. în 2025?
91.670 lei, cu 5% peste 2024 (87.403 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 23.759 lei.
Câți salariați are DEDES S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DEDES S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.