CIUCU MANAGEMENT S.R.L.
CIUCU MANAGEMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Bragadiru, Ilfov, CUI 48520202. Cifră de afaceri 2025: 95.594 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 48520202
- Denumire
- CIUCU MANAGEMENT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|4707|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.07.2023
- Sediu
- POVERNEI, nr. 3, ap. 2, Corp B, parter, cam.1, Oraș Bragadiru, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 2
- 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 95.594 lei (-17% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 4,6 mii lei · 2025 95,6 mii lei · maxim 2024 114,5 mii lei · minim 2023 4,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 −12,6 mii lei · 2025 361 lei · maxim 2024 13,3 mii lei · minim 2023 −12,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 95.594 lei | 114.516 lei | 4.600 lei |
| Venituri totale | 95.655 lei | 114.547 lei | 4.600 lei |
| Cheltuieli totale | 94.481 lei | 100.082 lei | 17.162 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 361 lei | 13.343 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 12.608 lei |
| Rezultat net | 361 lei | 13.343 lei | -12.608 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 37.102 lei | 28.458 lei | 3.356 lei |
| Datorii | 35.806 lei | 27.523 lei | 15.764 lei |
| Capitaluri proprii | 1.296 lei | 935 lei | -12.408 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CIUCU MANAGEMENT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CIUCU MANAGEMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CIUCU MANAGEMENT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Bragadiru, județul Ilfov (POVERNEI, nr. 3, ap. 2, Corp B, parter, cam.1); numărul de înmatriculare e J|23|4707|2023, din 20.07.2023.
Ce cifră de afaceri a avut CIUCU MANAGEMENT S.R.L. în 2025?
95.594 lei, cu 17% sub 2024 (114.516 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 361 lei.
Câți salariați are CIUCU MANAGEMENT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CIUCU MANAGEMENT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.