CRAMA VALENTE EVENTS S.R.L.

CRAMA VALENTE EVENTS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Străoane, Comuna Străoane, Vrancea, CUI 48507920. Cifră de afaceri 2025: 291.822 lei, 1 salariați. Date

Registru

CUI
48507920
Denumire
CRAMA VALENTE EVENTS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|39|562|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
19.07.2023
Sediu
Eroilor, nr. 157, Sat Străoane, Comuna Străoane, Vrancea
Activități autorizate (CAEN)
  • 1102 Fabricarea vinurilor din struguri · rev. 2
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 2
Arată toate (20)
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 2
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 2
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 5210 Depozitări · rev. 2
  • 5224 Manipulări · rev. 2
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
  • 8292 Activități de ambalare · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 291.822 lei (+147% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 59,9 mii lei · 2025 291,8 mii lei · maxim 2025 291,8 mii lei · minim 2023 59,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 35,5 mii lei · 2025 89,1 mii lei · maxim 2025 89,1 mii lei · minim 2024 −796 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.

Indicator202520242023
Activitate
Cifră de afaceri netă291.822 lei118.255 lei59.947 lei
Venituri totale291.822 lei118.255 lei84.947 lei
Cheltuieli totale199.765 lei117.868 lei48.896 lei
Rezultat
Profit net89.139 lei0 lei35.452 lei
Pierdere netă0 lei796 lei0 lei
Rezultat net89.139 lei-796 lei35.452 lei
Bilanț
Active totale131.549 lei94.459 lei86.653 lei
Datorii42.054 lei59.603 lei51.001 lei
Capitaluri proprii89.495 lei34.856 lei35.652 lei
Oameni
Număr mediu de salariați111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CRAMA VALENTE EVENTS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CRAMA VALENTE EVENTS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul CRAMA VALENTE EVENTS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Străoane, Comuna Străoane, județul Vrancea (Eroilor, nr. 157); numărul de înmatriculare e J|39|562|2023, din 19.07.2023.

Ce cifră de afaceri a avut CRAMA VALENTE EVENTS S.R.L. în 2025?

291.822 lei, cu 147% peste 2024 (118.255 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 89.139 lei.

Câți salariați are CRAMA VALENTE EVENTS S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CRAMA VALENTE EVENTS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.