DIU NAILS S.R.L.
DIU NAILS S.R.L.: firmă în dizolvare sau lichidare din Oraș Voluntari, Ilfov, CUI 48503295. Cifră de afaceri 2024: 49.235 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 48503295
- Denumire
- DIU NAILS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|4639|2023
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 18.07.2023
- Sediu
- CRAIOVEI, nr. 38, construcția C2, camera 1, Oraș Voluntari, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2
- 9604 Activități de întreținere corporală · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 19.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2024 · 2 bilanțuri
Financiar · 2023–2024 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 49.235 lei (+312% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 11,9 mii lei · 2024 49,2 mii lei · maxim 2024 49,2 mii lei · minim 2023 11,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 −15,6 mii lei · 2024 987 lei · maxim 2024 987 lei · minim 2023 −15,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2024 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 49.235 lei | 11.941 lei |
| Venituri totale | 49.235 lei | 11.941 lei |
| Cheltuieli totale | 47.756 lei | 27.397 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 987 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 15.573 lei |
| Rezultat net | 987 lei | -15.573 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 5.293 lei | 5.570 lei |
| Datorii | 19.779 lei | 21.043 lei |
| Capitaluri proprii | -14.486 lei | -15.473 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DIU NAILS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DIU NAILS S.R.L. figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 19.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DIU NAILS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Voluntari, județul Ilfov (CRAIOVEI, nr. 38, construcția C2, camera 1); numărul de înmatriculare e J|23|4639|2023, din 18.07.2023.
Ce cifră de afaceri a avut DIU NAILS S.R.L. în 2024?
49.235 lei, cu 312% peste 2023 (11.941 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 987 lei.
Câți salariați are DIU NAILS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DIU NAILS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.