SEVEN SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
SEVEN SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Ploiești, Prahova, CUI 48482109. Cifră de afaceri 2025: 297.651 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 48482109
- Denumire
- SEVEN SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|1566|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.07.2023
- Sediu
- CASTOR, nr. 1A, et. 1, ap. 8, Municipiul Ploiești, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 297.651 lei (-13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 102,3 mii lei · 2025 297,7 mii lei · maxim 2024 342,7 mii lei · minim 2023 102,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 82,4 mii lei · 2025 186,3 mii lei · maxim 2024 264,7 mii lei · minim 2023 82,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 297.651 lei | 342.735 lei | 102.329 lei |
| Venituri totale | 297.651 lei | 342.735 lei | 102.329 lei |
| Cheltuieli totale | 102.925 lei | 69.178 lei | 18.933 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 186.268 lei | 264.674 lei | 82.393 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 186.268 lei | 264.674 lei | 82.393 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 285.692 lei | 347.933 lei | 86.937 lei |
| Datorii | 99.184 lei | 83.019 lei | 4.344 lei |
| Capitaluri proprii | 186.508 lei | 264.914 lei | 82.593 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SEVEN SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SEVEN SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SEVEN SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Ploiești, județul Prahova (CASTOR, nr. 1A, et. 1, ap. 8); numărul de înmatriculare e J|29|1566|2023, din 13.07.2023.
Ce cifră de afaceri a avut SEVEN SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
297.651 lei, cu 13% sub 2024 (342.735 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 186.268 lei.
Câți salariați are SEVEN SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SEVEN SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.