RECOVERY 112 S.R.L.

RECOVERY 112 S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Ianca, Oraș Ianca, Brăila, CUI 48470503. Cifră de afaceri 2025: 1.128.272 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
48470503
Denumire
RECOVERY 112 S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|09|484|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
11.07.2023
Sediu
AVIATORILOR, bl. 7, sc. B, et. 2, ap. 12, Loc. Ianca, Oraș Ianca, Brăila
Activități autorizate (CAEN)
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
  • 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
Arată toate (8)
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
  • 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.128.272 lei (+23% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 120,7 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2025 1,1 mil. lei · minim 2023 120,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 10,5 mii lei · 2025 77,7 mii lei · maxim 2024 112,7 mii lei · minim 2023 10,5 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator202520242023
Activitate
Cifră de afaceri netă1.128.272 lei920.185 lei120.741 lei
Venituri totale1.128.273 lei920.185 lei120.741 lei
Cheltuieli totale1.036.937 lei789.761 lei108.283 lei
Rezultat
Profit net77.722 lei112.689 lei10.465 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei
Rezultat net77.722 lei112.689 lei10.465 lei
Bilanț
Active totale583.910 lei401.069 lei103.941 lei
Datorii382.934 lei277.815 lei93.376 lei
Capitaluri proprii200.976 lei123.254 lei10.565 lei
Oameni
Număr mediu de salariați———

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este RECOVERY 112 S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, RECOVERY 112 S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul RECOVERY 112 S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Ianca, Oraș Ianca, județul Brăila (AVIATORILOR, bl. 7, sc. B, et. 2, ap. 12); numărul de înmatriculare e J|09|484|2023, din 11.07.2023.

Ce cifră de afaceri a avut RECOVERY 112 S.R.L. în 2025?

1.128.272 lei, cu 23% peste 2024 (920.185 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 77.722 lei.

De unde vin datele despre RECOVERY 112 S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.