ANDY&AYLIN S.R.L.
ANDY&AYLIN S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Serdanu, Comuna Lungulețu, Dâmbovița, CUI 48470252. Cifră de afaceri 2025: 10.098 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 48470252
- Denumire
- ANDY&AYLIN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|15|882|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.07.2023
- Sediu
- Olteni, nr. 32, Sat Serdanu, Comuna Lungulețu, Dâmbovița
- Activități autorizate (CAEN)
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate · rev. 2
- 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (8)
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 10.098 lei (+48% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 7,2 mii lei · 2025 10,1 mii lei · maxim 2025 10,1 mii lei · minim 2024 6,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 370 lei · 2025 299 lei · maxim 2023 370 lei · minim 2024 −594 lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 10.098 lei | 6.832 lei | 7.187 lei |
| Venituri totale | 10.098 lei | 6.832 lei | 7.187 lei |
| Cheltuieli totale | 9.746 lei | 7.426 lei | 6.683 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 299 lei | 0 lei | 370 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 594 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 299 lei | -594 lei | 370 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 19.712 lei | 17.239 lei | 18.023 lei |
| Datorii | 19.437 lei | 17.263 lei | 17.453 lei |
| Capitaluri proprii | 275 lei | -24 lei | 570 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANDY&AYLIN S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ANDY&AYLIN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ANDY&AYLIN S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Serdanu, Comuna Lungulețu, județul Dâmbovița (Olteni, nr. 32); numărul de înmatriculare e J|15|882|2023, din 11.07.2023.
Ce cifră de afaceri a avut ANDY&AYLIN S.R.L. în 2025?
10.098 lei, cu 48% peste 2024 (6.832 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 299 lei.
De unde vin datele despre ANDY&AYLIN S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.