SEBY&YZA AGRO S.R.L.

SEBY&YZA AGRO S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Radu Vodă, Comuna Lupșanu, Călărași, CUI 48468538. Cifră de afaceri 2025: 63.802 lei, 1 salariați. Date ONRC, M

Registru

CUI
48468538
Denumire
SEBY&YZA AGRO S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|51|475|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
11.07.2023
Sediu
Calea București, nr. 67, Sat Radu Vodă, Comuna Lupșanu, Călărași
Activități autorizate (CAEN)
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
  • 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 2
  • 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 2
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 2
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (12)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
  • 5610 Restaurante · rev. 2
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 63.802 lei (-91% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 73 mii lei · 2025 63,8 mii lei · maxim 2024 678,1 mii lei · minim 2025 63,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 4,2 mii lei · 2025 −68,6 mii lei · maxim 2024 16,2 mii lei · minim 2025 −68,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 3 · 2025 1 · maxim 2024 4 · minim 2025 1.

Indicator202520242023
Activitate
Cifră de afaceri netă63.802 lei678.068 lei72.997 lei
Venituri totale63.802 lei677.755 lei72.997 lei
Cheltuieli totale131.795 lei645.305 lei67.707 lei
Rezultat
Profit net0 lei16.166 lei4.188 lei
Pierdere netă68.634 lei0 lei0 lei
Rezultat net-68.634 lei16.166 lei4.188 lei
Bilanț
Active totale60.883 lei72.554 lei68.984 lei
Datorii109.044 lei52.281 lei64.796 lei
Capitaluri proprii-48.161 lei20.273 lei4.188 lei
Oameni
Număr mediu de salariați143

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este SEBY&YZA AGRO S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, SEBY&YZA AGRO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul SEBY&YZA AGRO S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Radu Vodă, Comuna Lupșanu, județul Călărași (Calea București, nr. 67); numărul de înmatriculare e J|51|475|2023, din 11.07.2023.

Ce cifră de afaceri a avut SEBY&YZA AGRO S.R.L. în 2025?

63.802 lei, cu 91% sub 2024 (678.068 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 68.634 lei.

Câți salariați are SEBY&YZA AGRO S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre SEBY&YZA AGRO S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.