DG & GM HIDROIZOLAȚII S.R.L.
DG & GM HIDROIZOLAȚII S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 48425219. Cifră de afaceri 2025: 388.694 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 48425219
- Denumire
- DG & GM HIDROIZOLAȚII S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|2847|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.07.2023
- Sediu
- BÂRSEI, nr. 4, sc. 6, et. 3, ap. 78, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
Arată toate (21)
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 388.694 lei (+35% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 220,5 mii lei · 2025 388,7 mii lei · maxim 2025 388,7 mii lei · minim 2023 220,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 112,9 mii lei · 2025 169,7 mii lei · maxim 2025 169,7 mii lei · minim 2024 32,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 2 · 2025 2 · maxim 2023 2 · minim 2023 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 388.694 lei | 287.531 lei | 220.532 lei |
| Venituri totale | 388.703 lei | 287.552 lei | 220.532 lei |
| Cheltuieli totale | 211.933 lei | 252.360 lei | 105.471 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 169.681 lei | 32.374 lei | 112.884 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 169.681 lei | 32.374 lei | 112.884 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 378.088 lei | 161.205 lei | 137.559 lei |
| Datorii | 208.166 lei | 128.631 lei | 24.475 lei |
| Capitaluri proprii | 169.922 lei | 32.574 lei | 113.084 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DG & GM HIDROIZOLAȚII S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DG & GM HIDROIZOLAȚII S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DG & GM HIDROIZOLAȚII S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (BÂRSEI, nr. 4, sc. 6, et. 3, ap. 78); numărul de înmatriculare e J|12|2847|2023, din 03.07.2023.
Ce cifră de afaceri a avut DG & GM HIDROIZOLAȚII S.R.L. în 2025?
388.694 lei, cu 35% peste 2024 (287.531 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 169.681 lei.
Câți salariați are DG & GM HIDROIZOLAȚII S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DG & GM HIDROIZOLAȚII S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.