OCADI CONSTRUCT S.R.L.

OCADI CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Tamași, Comuna Corbeanca, Ilfov, CUI 48396580. Cifră de afaceri 2025: 135.033 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
48396580
Denumire
OCADI CONSTRUCT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|4158|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
27.06.2023
Sediu
DUDULUI, nr. 19A, Sat Tamași, Comuna Corbeanca, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 1320 Producția de țesături · rev. 2
  • 1330 Finisarea materialelor textile · rev. 2
  • 1391 Fabricarea de metraje prin tricotare sau croșetare · rev. 2
  • 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) · rev. 2
  • 1411 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele · rev. 2
  • 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru · rev. 2
Arată toate (41)
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
  • 1621 Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn · rev. 2
  • 1622 Fabricarea parchetului asamblat în panouri · rev. 2
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
  • 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 2
  • 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 2
  • 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine · rev. 2
  • 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării · rev. 2
  • 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a. · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
  • 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
  • 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
  • 7420 Activități fotografice · rev. 2
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 135.033 lei (+229% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 28,4 mii lei · 2025 135 mii lei · maxim 2025 135 mii lei · minim 2023 28,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 4,6 mii lei · 2025 12,4 mii lei · maxim 2025 12,4 mii lei · minim 2024 −2,6 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator202520242023
Activitate
Cifră de afaceri netă135.033 lei41.000 lei28.400 lei
Venituri totale135.033 lei41.000 lei28.400 lei
Cheltuieli totale118.329 lei43.362 lei22.516 lei
Rezultat
Profit net12.361 lei0 lei4.610 lei
Pierdere netă0 lei2.576 lei0 lei
Rezultat net12.361 lei-2.576 lei4.610 lei
Bilanț
Active totale44.724 lei29.354 lei30.789 lei
Datorii30.129 lei27.120 lei25.979 lei
Capitaluri proprii14.595 lei2.234 lei4.810 lei
Oameni
Număr mediu de salariați———

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este OCADI CONSTRUCT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, OCADI CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul OCADI CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Tamași, Comuna Corbeanca, județul Ilfov (DUDULUI, nr. 19A); numărul de înmatriculare e J|23|4158|2023, din 27.06.2023.

Ce cifră de afaceri a avut OCADI CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

135.033 lei, cu 229% peste 2024 (41.000 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 12.361 lei.

De unde vin datele despre OCADI CONSTRUCT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.