SOLO STRINGS S.R.L.
SOLO STRINGS S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 48374204. Cifră de afaceri 2025: 146.735 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 48374204
- Denumire
- SOLO STRINGS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|11555|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.06.2023
- Sediu
- LUICA, nr. 37, bl. M59, sc. 1, ap. 5, PARTER, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 3220 Fabricarea instrumentelor muzicale · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
Arată toate (10)
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 3220 Fabricarea instrumentelor muzicale · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 146.735 lei (-13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 40,9 mii lei · 2025 146,7 mii lei · maxim 2024 169,5 mii lei · minim 2023 40,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 −35,9 mii lei · 2025 −12,8 mii lei · maxim 2024 −577 lei · minim 2023 −35,9 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 146.735 lei | 169.535 lei | 40.905 lei |
| Venituri totale | 147.474 lei | 169.875 lei | 40.905 lei |
| Cheltuieli totale | 160.079 lei | 168.890 lei | 76.796 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 12.752 lei | 577 lei | 35.891 lei |
| Rezultat net | -12.752 lei | -577 lei | -35.891 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 283.945 lei | 286.829 lei | 172.506 lei |
| Datorii | 332.964 lei | 323.097 lei | 208.197 lei |
| Capitaluri proprii | -49.019 lei | -36.268 lei | -35.691 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SOLO STRINGS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SOLO STRINGS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SOLO STRINGS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (LUICA, nr. 37, bl. M59, sc. 1, ap. 5, PARTER); numărul de înmatriculare e J|40|11555|2023, din 22.06.2023.
Ce cifră de afaceri a avut SOLO STRINGS S.R.L. în 2025?
146.735 lei, cu 13% sub 2024 (169.535 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 12.752 lei.
De unde vin datele despre SOLO STRINGS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.