GRAFFCAT STUDIO S.R.L.
GRAFFCAT STUDIO S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Arad, Arad, CUI 48367940. Cifră de afaceri 2023: 192.906 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 48367940
- Denumire
- GRAFFCAT STUDIO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|949|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.06.2023
- Sediu
- BEIUȘ, bl. 608, ap. 5, Municipiul Arad, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023 · un singur bilanț
Financiar · 2023 · un singur bilanț.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 192.906 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 192,9 mii lei · maxim 2023 192,9 mii lei · minim 2023 192,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 128,1 mii lei · maxim 2023 128,1 mii lei · minim 2023 128,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2023 |
|---|---|
| Activitate | |
| Cifră de afaceri netă | 192.906 lei |
| Venituri totale | 193.784 lei |
| Cheltuieli totale | 41.768 lei |
| Rezultat | |
| Profit net | 128.078 lei |
| Pierdere netă | 0 lei |
| Rezultat net | 128.078 lei |
| Bilanț | |
| Active totale | 223.155 lei |
| Datorii | 94.877 lei |
| Capitaluri proprii | 128.278 lei |
| Oameni | |
| Număr mediu de salariați | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GRAFFCAT STUDIO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GRAFFCAT STUDIO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul GRAFFCAT STUDIO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Arad, județul Arad (BEIUȘ, bl. 608, ap. 5); numărul de înmatriculare e J|02|949|2023, din 21.06.2023.
Ce cifră de afaceri a avut GRAFFCAT STUDIO S.R.L. în 2023?
192.906 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 128.078 lei.
Câți salariați are GRAFFCAT STUDIO S.R.L.?
1 salariat în medie în 2023, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GRAFFCAT STUDIO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.