ROXAL SPORT S.R.L.
ROXAL SPORT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Hunedoara, Hunedoara, CUI 48346964. Cifră de afaceri 2024: 992.541 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 48346964
- Denumire
- ROXAL SPORT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|20|765|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.06.2023
- Sediu
- MUREȘULUI, nr. 2, bl. C3, sc. A, et. 1, ap. 5, Municipiul Hunedoara, Hunedoara
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2024 · 2 bilanțuri
Financiar · 2023–2024 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 992.541 lei (+142% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 410,1 mii lei · 2024 992,5 mii lei · maxim 2024 992,5 mii lei · minim 2023 410,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 667 lei · 2024 −48,9 mii lei · maxim 2023 667 lei · minim 2024 −48,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 4 · 2024 4 · maxim 2023 4 · minim 2023 4.
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 992.541 lei | 410.093 lei |
| Venituri totale | 992.629 lei | 410.093 lei |
| Cheltuieli totale | 1.014.253 lei | 405.376 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 0 lei | 667 lei |
| Pierdere netă | 48.935 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -48.935 lei | 667 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 416.731 lei | 121.305 lei |
| Datorii | 464.799 lei | 120.638 lei |
| Capitaluri proprii | -48.068 lei | 667 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ROXAL SPORT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ROXAL SPORT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ROXAL SPORT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Hunedoara, județul Hunedoara (MUREȘULUI, nr. 2, bl. C3, sc. A, et. 1, ap. 5); numărul de înmatriculare e J|20|765|2023, din 19.06.2023.
Ce cifră de afaceri a avut ROXAL SPORT S.R.L. în 2024?
992.541 lei, cu 142% peste 2023 (410.093 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 48.935 lei.
Câți salariați are ROXAL SPORT S.R.L.?
4 salariați în medie în 2024 (4 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ROXAL SPORT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.