GOIT CONSULTANCY S.R.L.

GOIT CONSULTANCY S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 48337150. Cifră de afaceri 2023: 1.346.756 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
48337150
Denumire
GOIT CONSULTANCY S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|11096|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
16.06.2023
Sediu
1 Decembrie 1918, nr. 2, bl. MY9, sc. 1, et. 2, ap. 9, București Sectorul 3, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 5812 Activități de editare a ziarelor · rev. 3
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 3
  • 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
Arată toate (12)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
  • 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar · 2023 · un singur bilanț

Financiar · 2023 · un singur bilanț.

În 2023, cifra de afaceri netă a fost 1.346.756 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 1,3 mil. lei · maxim 2023 1,3 mil. lei · minim 2023 1,3 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2023 107,2 mii lei · maxim 2023 107,2 mii lei · minim 2023 107,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.

Indicator2023
Activitate
Cifră de afaceri netă1.346.756 lei
Venituri totale1.354.785 lei
Cheltuieli totale1.226.472 lei
Rezultat
Profit net107.207 lei
Pierdere netă0 lei
Rezultat net107.207 lei
Bilanț
Active totale3.738.597 lei
Datorii759.511 lei
Capitaluri proprii107.607 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este GOIT CONSULTANCY S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, GOIT CONSULTANCY S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul GOIT CONSULTANCY S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (1 Decembrie 1918, nr. 2, bl. MY9, sc. 1, et. 2, ap. 9); numărul de înmatriculare e J|40|11096|2023, din 16.06.2023.

Ce cifră de afaceri a avut GOIT CONSULTANCY S.R.L. în 2023?

1.346.756 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 107.207 lei.

Câți salariați are GOIT CONSULTANCY S.R.L.?

1 salariat în medie în 2023, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre GOIT CONSULTANCY S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.