DAEDALUS SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.

DAEDALUS SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.: firmă cu activitatea suspendată din București Sectorul 2, București, CUI 48301008. Cifră de afaceri 2025: 191.700 lei, 1 sal

Registru

CUI
48301008
Denumire
DAEDALUS SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|10641|2023
Stare în registru
cu activitatea suspendată
Data înmatriculării
09.06.2023
Sediu
PĂSTORULUI, nr. 2, bl. 4, sc. A, et. 8, ap. 42, București Sectorul 2, București

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
19.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
SUSPENDARE ACTIVITATE

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 191.700 lei (+21% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 173,8 mii lei · 2025 191,7 mii lei · maxim 2025 191,7 mii lei · minim 2024 158,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 145,8 mii lei · 2025 127 mii lei · maxim 2023 145,8 mii lei · minim 2024 113,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.

Indicator202520242023
Activitate
Cifră de afaceri netă191.700 lei158.626 lei173.794 lei
Venituri totale191.700 lei158.626 lei173.794 lei
Cheltuieli totale59.745 lei40.934 lei26.253 lei
Rezultat
Profit net127.009 lei113.552 lei145.839 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei
Rezultat net127.009 lei113.552 lei145.839 lei
Bilanț
Active totale148.708 lei116.804 lei150.286 lei
Datorii20.975 lei2.652 lei3.947 lei
Capitaluri proprii127.733 lei114.152 lei146.339 lei
Oameni
Număr mediu de salariați111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este DAEDALUS SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, DAEDALUS SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. figurează cu activitatea suspendată. La ANAF, pe 19.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul DAEDALUS SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (PĂSTORULUI, nr. 2, bl. 4, sc. A, et. 8, ap. 42); numărul de înmatriculare e J|40|10641|2023, din 09.06.2023.

Ce cifră de afaceri a avut DAEDALUS SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

191.700 lei, cu 21% peste 2024 (158.626 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 127.009 lei.

Câți salariați are DAEDALUS SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre DAEDALUS SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.