AA DEFENCE FOREST MANAGEMENT S.R.L.
AA DEFENCE FOREST MANAGEMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Deparați, Comuna Trivalea-Moșteni, Teleorman, CUI 48268564. Cifră de afaceri 2025: 427.649 lei.
Registru
- CUI
- 48268564
- Denumire
- AA DEFENCE FOREST MANAGEMENT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|34|394|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.05.2023
- Sediu
- Moșteanca, nr. 4, Sat Deparați, Comuna Trivalea-Moșteni, Teleorman
- Activități autorizate (CAEN)
- 0210 Silvicultură și alte activități forestiere · rev. 3
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 3
- 0230 Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană · rev. 3
- 0240 Activități de servicii anexe silviculturii · rev. 3
- 0811 Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei · rev. 3
- 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului · rev. 3
Arată toate (7)
- 3600 Captarea, tratarea și distribuția apei · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 427.649 lei (+172% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 304,8 mii lei · 2025 427,6 mii lei · maxim 2025 427,6 mii lei · minim 2024 157,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 247,5 mii lei · 2025 30,8 mii lei · maxim 2023 247,5 mii lei · minim 2025 30,8 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 427.649 lei | 157.083 lei | 304.826 lei |
| Venituri totale | 427.654 lei | 157.083 lei | 304.942 lei |
| Cheltuieli totale | 381.509 lei | 84.319 lei | 10.093 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 30.818 lei | 58.131 lei | 247.498 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 30.818 lei | 58.131 lei | 247.498 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 1.206.648 lei | 965.597 lei | 278.368 lei |
| Datorii | 1.038.431 lei | 828.198 lei | 30.670 lei |
| Capitaluri proprii | 168.217 lei | 137.399 lei | 247.698 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este AA DEFENCE FOREST MANAGEMENT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, AA DEFENCE FOREST MANAGEMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul AA DEFENCE FOREST MANAGEMENT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Deparați, Comuna Trivalea-Moșteni, județul Teleorman (Moșteanca, nr. 4); numărul de înmatriculare e J|34|394|2023, din 31.05.2023.
Ce cifră de afaceri a avut AA DEFENCE FOREST MANAGEMENT S.R.L. în 2025?
427.649 lei, cu 172% peste 2024 (157.083 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 30.818 lei.
De unde vin datele despre AA DEFENCE FOREST MANAGEMENT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.