CANO TEHNOLOGIES S.R.L.
CANO TEHNOLOGIES S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 48267380. Cifră de afaceri 2025: 273.260 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 48267380
- Denumire
- CANO TEHNOLOGIES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|10262|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.05.2023
- Sediu
- BINELUI, nr. 172-176, bl. 2, sc. 1, et. 2, ap. 30, CAMERA 1, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 6190 Alte activități de telecomunicații · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
Arată toate (9)
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 273.260 lei (-3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 168,5 mii lei · 2025 273,3 mii lei · maxim 2024 282,5 mii lei · minim 2023 168,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 136,6 mii lei · 2025 201,6 mii lei · maxim 2024 215,3 mii lei · minim 2023 136,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 273.260 lei | 282.476 lei | 168.542 lei |
| Venituri totale | 274.951 lei | 286.593 lei | 169.881 lei |
| Cheltuieli totale | 70.654 lei | 68.553 lei | 31.580 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 201.619 lei | 215.271 lei | 136.615 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 201.619 lei | 215.271 lei | 136.615 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 229.079 lei | 224.718 lei | 145.549 lei |
| Datorii | 27.220 lei | 9.207 lei | 8.734 lei |
| Capitaluri proprii | 201.859 lei | 215.511 lei | 136.815 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CANO TEHNOLOGIES S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CANO TEHNOLOGIES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CANO TEHNOLOGIES S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (BINELUI, nr. 172-176, bl. 2, sc. 1, et. 2, ap. 30, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|10262|2023, din 31.05.2023.
Ce cifră de afaceri a avut CANO TEHNOLOGIES S.R.L. în 2025?
273.260 lei, cu 3% sub 2024 (282.476 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 201.619 lei.
Câți salariați are CANO TEHNOLOGIES S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CANO TEHNOLOGIES S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.