LICA INVELITORI S.R.L.
LICA INVELITORI S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Târgu Neamț, Oraș Târgu Neamț, Neamț, CUI 48265142. Cifră de afaceri 2025: 242.104 lei, 2 salariați. Date ON
Registru
- CUI
- 48265142
- Denumire
- LICA INVELITORI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|27|554|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.05.2023
- Sediu
- 1 DECEMBRIE 1918, nr. 90 A, Loc. Târgu Neamț, Oraș Târgu Neamț, Neamț
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
Arată toate (10)
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 242.104 lei (-31% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 133,9 mii lei · 2025 242,1 mii lei · maxim 2024 352,2 mii lei · minim 2023 133,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 50,5 mii lei · 2025 29 mii lei · maxim 2024 134,6 mii lei · minim 2025 29 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 2 · 2025 2 · maxim 2023 2 · minim 2023 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 242.104 lei | 352.155 lei | 133.930 lei |
| Venituri totale | 242.104 lei | 352.155 lei | 133.930 lei |
| Cheltuieli totale | 210.719 lei | 212.290 lei | 82.098 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 29.012 lei | 134.637 lei | 50.520 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 29.012 lei | 134.637 lei | 50.520 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 82.736 lei | 131.590 lei | 68.160 lei |
| Datorii | 53.524 lei | 29.983 lei | 17.440 lei |
| Capitaluri proprii | 29.212 lei | 101.607 lei | 50.720 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LICA INVELITORI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LICA INVELITORI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LICA INVELITORI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Târgu Neamț, Oraș Târgu Neamț, județul Neamț (1 DECEMBRIE 1918, nr. 90 A); numărul de înmatriculare e J|27|554|2023, din 31.05.2023.
Ce cifră de afaceri a avut LICA INVELITORI S.R.L. în 2025?
242.104 lei, cu 31% sub 2024 (352.155 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 29.012 lei.
Câți salariați are LICA INVELITORI S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LICA INVELITORI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.