EMILIA COM SRL
EMILIA COM SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Oradea, Bihor, CUI 4819831. Cifră de afaceri 2025: 809.437 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 4819831
- Denumire
- EMILIA COM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|3377|1993
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.10.1993
- Sediu
- Str. VELENTA, nr. 4, Municipiul Oradea, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 2223 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții · rev. 2
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
Arată toate (15)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 809.437 lei (-46% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,2 mil. lei · 2025 809,4 mii lei · maxim 2015 2,2 mil. lei · minim 2022 657,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 428,5 mii lei · 2025 101,8 mii lei · maxim 2015 428,5 mii lei · minim 2022 6,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 9 · 2025 4 · maxim 2016 10 · minim 2025 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 809.437 lei | 1.507.660 lei | 1.012.627 lei | 657.556 lei | 724.755 lei | 1.388.690 lei | 1.397.519 lei | 1.063.596 lei | 1.240.330 lei | 761.482 lei | 2.171.064 lei |
| Venituri totale | 939.345 lei | 1.459.228 lei | 1.002.605 lei | 745.646 lei | 823.731 lei | 1.388.477 lei | 1.397.521 lei | 1.215.226 lei | 1.240.997 lei | 762.182 lei | 2.171.133 lei |
| Cheltuieli totale | 815.248 lei | 1.039.655 lei | 958.910 lei | 732.690 lei | 802.042 lei | 1.187.327 lei | 1.127.365 lei | 1.155.515 lei | 948.826 lei | 735.568 lei | 1.663.251 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 101.774 lei | 353.194 lei | 34.278 lei | 6.354 lei | 14.110 lei | 190.698 lei | 258.442 lei | 47.561 lei | 279.761 lei | 18.527 lei | 428.519 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 101.774 lei | 353.194 lei | 34.278 lei | 6.354 lei | 14.110 lei | 190.698 lei | 258.442 lei | 47.561 lei | 279.761 lei | 18.527 lei | 428.519 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 697.886 lei | 705.193 lei | 624.937 lei | 675.599 lei | 830.515 lei | 1.023.595 lei | 902.018 lei | 797.659 lei | 787.835 lei | 1.014.473 lei | 1.228.268 lei |
| Datorii | 281.053 lei | 66.320 lei | 100.799 lei | 185.740 lei | 136.489 lei | 196.315 lei | 160.176 lei | 51.109 lei | 67.794 lei | 349.989 lei | 340.211 lei |
| Capitaluri proprii | 256.975 lei | 479.015 lei | 364.280 lei | 330.001 lei | 534.168 lei | 667.422 lei | 581.984 lei | 586.692 lei | 560.183 lei | 504.626 lei | 728.199 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 5 | 5 | 6 | 8 | 8 | 7 | 8 | 9 | 10 | 9 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Pagini de dosare cu această denumire (nu confirmăm că sunt aceeași firmă):
- EMILIA COM SRL — 1 dosare
Întrebări frecvente
Este EMILIA COM SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EMILIA COM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul EMILIA COM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Oradea, județul Bihor (Str. VELENTA, nr. 4); numărul de înmatriculare e J|05|3377|1993, din 15.10.1993.
Ce cifră de afaceri a avut EMILIA COM SRL în 2025?
809.437 lei, cu 46% sub 2024 (1.507.660 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 101.774 lei.
Câți salariați are EMILIA COM SRL?
4 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EMILIA COM SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.