SALUS INSURANCE S.R.L.

SALUS INSURANCE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sântana de Mureș, Comuna Sântana de Mureș, Mureș, CUI 48198035. Cifră de afaceri 2025: 160.751 lei, 1 salaria

Registru

CUI
48198035
Denumire
SALUS INSURANCE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|26|794|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
19.05.2023
Sediu
MARGARETELOR, nr. 6, Sat Sântana de Mureș, Comuna Sântana de Mureș, Mureș
Activități autorizate (CAEN)
  • 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 160.751 lei (-5% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 109,6 mii lei · 2025 160,8 mii lei · maxim 2024 168,3 mii lei · minim 2023 109,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 66,1 mii lei · 2025 −3 mii lei · maxim 2023 66,1 mii lei · minim 2025 −3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.

Indicator202520242023
Activitate
Cifră de afaceri netă160.751 lei168.345 lei109.567 lei
Venituri totale160.751 lei168.345 lei109.567 lei
Cheltuieli totale158.527 lei165.721 lei31.178 lei
Rezultat
Profit net0 lei1.169 lei66.098 lei
Pierdere netă3.040 lei0 lei0 lei
Rezultat net-3.040 lei1.169 lei66.098 lei
Bilanț
Active totale113.765 lei134.565 lei130.789 lei
Datorii64.754 lei82.515 lei64.691 lei
Capitaluri proprii49.011 lei52.050 lei66.098 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este SALUS INSURANCE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, SALUS INSURANCE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul SALUS INSURANCE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sântana de Mureș, Comuna Sântana de Mureș, județul Mureș (MARGARETELOR, nr. 6); numărul de înmatriculare e J|26|794|2023, din 19.05.2023.

Ce cifră de afaceri a avut SALUS INSURANCE S.R.L. în 2025?

160.751 lei, cu 5% sub 2024 (168.345 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 3.040 lei.

Câți salariați are SALUS INSURANCE S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre SALUS INSURANCE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.