ANDAPER CAB S.R.L.
ANDAPER CAB S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Răcășdia, Comuna Răcășdia, Caraș-Severin, CUI 48192997. Cifră de afaceri 2025: 783.504 lei, 3 salariați. Date ONR
Registru
- CUI
- 48192997
- Denumire
- ANDAPER CAB S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|11|313|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.05.2023
- Sediu
- RĂCĂȘDIA, nr. 37, Sat Răcășdia, Comuna Răcășdia, Caraș-Severin
- Activități autorizate (CAEN)
- 1052 Fabricarea înghețatei · rev. 2
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 783.504 lei (+22% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 329,7 mii lei · 2025 783,5 mii lei · maxim 2025 783,5 mii lei · minim 2023 329,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 59,1 mii lei · 2025 134,5 mii lei · maxim 2025 134,5 mii lei · minim 2024 44,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 3 · 2025 3 · maxim 2023 3 · minim 2023 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 783.504 lei | 640.396 lei | 329.727 lei |
| Venituri totale | 794.420 lei | 657.075 lei | 329.774 lei |
| Cheltuieli totale | 637.464 lei | 596.419 lei | 268.223 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 134.520 lei | 44.236 lei | 59.053 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 134.520 lei | 44.236 lei | 59.053 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 184.047 lei | 128.113 lei | 81.111 lei |
| Datorii | 49.287 lei | 24.624 lei | 21.858 lei |
| Capitaluri proprii | 134.760 lei | 103.489 lei | 59.253 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANDAPER CAB S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ANDAPER CAB S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ANDAPER CAB S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Răcășdia, Comuna Răcășdia, județul Caraș-Severin (RĂCĂȘDIA, nr. 37); numărul de înmatriculare e J|11|313|2023, din 18.05.2023.
Ce cifră de afaceri a avut ANDAPER CAB S.R.L. în 2025?
783.504 lei, cu 22% peste 2024 (640.396 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 134.520 lei.
Câți salariați are ANDAPER CAB S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ANDAPER CAB S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.