GRADUATION FACTORY S.R.L.
GRADUATION FACTORY S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Reghin, Mureș, CUI 48187656. Cifră de afaceri 2025: 2.088.393 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 48187656
- Denumire
- GRADUATION FACTORY S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|789|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.05.2023
- Sediu
- OLTULUI, nr. 39, Municipiul Reghin, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · rev. 2
- 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. · rev. 2
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
Arată toate (14)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5812 Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare · rev. 2
- 5819 Alte activități de editare · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.088.393 lei (+230% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 395 mii lei · 2025 2,1 mil. lei · maxim 2025 2,1 mil. lei · minim 2023 395 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 110,3 mii lei · 2025 233,1 mii lei · maxim 2024 233,1 mii lei · minim 2023 110,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 2.088.393 lei | 632.069 lei | 394.954 lei |
| Venituri totale | 2.089.612 lei | 632.079 lei | 394.954 lei |
| Cheltuieli totale | 1.838.239 lei | 387.057 lei | 280.798 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 233.147 lei | 233.149 lei | 110.286 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 233.147 lei | 233.149 lei | 110.286 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 1.008.003 lei | 487.905 lei | 131.240 lei |
| Datorii | 431.220 lei | 144.270 lei | 20.754 lei |
| Capitaluri proprii | 576.783 lei | 343.635 lei | 110.486 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GRADUATION FACTORY S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GRADUATION FACTORY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GRADUATION FACTORY S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Reghin, județul Mureș (OLTULUI, nr. 39); numărul de înmatriculare e J|26|789|2023, din 18.05.2023.
Ce cifră de afaceri a avut GRADUATION FACTORY S.R.L. în 2025?
2.088.393 lei, cu 230% peste 2024 (632.069 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 233.147 lei.
Câți salariați are GRADUATION FACTORY S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GRADUATION FACTORY S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.