ZEN ELEVEN S.R.L.
ZEN ELEVEN S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța, CUI 48184307. Cifră de afaceri 2025: 4.235.593 lei, 21 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 48184307
- Denumire
- ZEN ELEVEN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|1715|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.05.2023
- Sediu
- Promenada Năvodari, nr. 33, bl. C1, sc. A, NIVEL TERASA CIRCULABILA, ARIPA SUD, SPATIU COMERCIAL NR. 2 SI TERASA CIRCULABILA NR. 2, Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
Arată toate (7)
- 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.235.593 lei (+0% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 1,9 mil. lei · 2025 4,2 mil. lei · maxim 2025 4,2 mil. lei · minim 2023 1,9 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2023 96,8 mii lei · 2025 −214,4 mii lei · maxim 2024 419,4 mii lei · minim 2025 −214,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 15 · 2025 21 · maxim 2025 21 · minim 2024 14.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 4.235.593 lei | 4.217.781 lei | 1.894.210 lei |
| Venituri totale | 4.235.868 lei | 4.217.708 lei | 1.894.211 lei |
| Cheltuieli totale | 4.450.298 lei | 3.724.268 lei | 1.781.741 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 419.372 lei | 96.814 lei |
| Pierdere netă | 214.430 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -214.430 lei | 419.372 lei | 96.814 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 959.590 lei | 1.366.717 lei | 371.896 lei |
| Datorii | 657.535 lei | 850.232 lei | 274.782 lei |
| Capitaluri proprii | 302.055 lei | 516.485 lei | 97.114 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 21 | 14 | 15 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ZEN ELEVEN S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ZEN ELEVEN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ZEN ELEVEN S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, județul Constanța (Promenada Năvodari, nr. 33, bl. C1, sc. A, NIVEL TERASA CIRCULABILA, ARIPA SUD, SPATIU COMERCIAL NR. 2 SI TERASA CIRCULABILA NR. 2); numărul de înmatriculare e J|13|1715|2023, din 17.05.2023.
Ce cifră de afaceri a avut ZEN ELEVEN S.R.L. în 2025?
4.235.593 lei, cu 0% peste 2024 (4.217.781 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 214.430 lei.
Câți salariați are ZEN ELEVEN S.R.L.?
21 salariați în medie în 2025 (14 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ZEN ELEVEN S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.