RP AUTOMOBILE S.R.L.
RP AUTOMOBILE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Balciu, Comuna Miroslava, Iași, CUI 48180127. Cifră de afaceri 2025: 71.413 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 48180127
- Denumire
- RP AUTOMOBILE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|1599|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.05.2023
- Sediu
- HAZNALEI, nr. 21, parter, Sat Balciu, Comuna Miroslava, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 71.413 lei (-67% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 134,1 mii lei · 2025 71,4 mii lei · maxim 2024 217,4 mii lei · minim 2025 71,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 86,1 mii lei · 2025 −23,3 mii lei · maxim 2023 86,1 mii lei · minim 2025 −23,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2024 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 71.413 lei | 217.395 lei | 134.127 lei |
| Venituri totale | 285.573 lei | 240.411 lei | 134.136 lei |
| Cheltuieli totale | 308.912 lei | 166.419 lei | 31.975 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 71.949 lei | 86.145 lei |
| Pierdere netă | 23.339 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -23.339 lei | 71.949 lei | 86.145 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 140.570 lei | 174.878 lei | 160.551 lei |
| Datorii | 5.715 lei | 16.684 lei | 74.306 lei |
| Capitaluri proprii | 134.855 lei | 158.194 lei | 86.245 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RP AUTOMOBILE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, RP AUTOMOBILE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul RP AUTOMOBILE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Balciu, Comuna Miroslava, județul Iași (HAZNALEI, nr. 21, parter); numărul de înmatriculare e J|22|1599|2023, din 17.05.2023.
Ce cifră de afaceri a avut RP AUTOMOBILE S.R.L. în 2025?
71.413 lei, cu 67% sub 2024 (217.395 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 23.339 lei.
De unde vin datele despre RP AUTOMOBILE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.