SLEEK CHIC S.R.L.
SLEEK CHIC S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Slatina, Olt, CUI 48173154. Cifră de afaceri 2025: 252.197 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 48173154
- Denumire
- SLEEK CHIC S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|16|1117|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.05.2023
- Sediu
- ALEXANDRU IOAN CUZA, nr. 37, bl. 3, sc. A, et. 4, ap. 19, Municipiul Slatina, Olt
- Activități autorizate (CAEN)
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 252.197 lei (-8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 294,3 mii lei · 2025 252,2 mii lei · maxim 2023 294,3 mii lei · minim 2025 252,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 186 mii lei · 2025 160,8 mii lei · maxim 2024 219,2 mii lei · minim 2025 160,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 2 · maxim 2025 2 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 252.197 lei | 275.488 lei | 294.316 lei |
| Venituri totale | 252.197 lei | 275.488 lei | 294.316 lei |
| Cheltuieli totale | 88.858 lei | 53.536 lei | 105.415 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 160.817 lei | 219.197 lei | 185.958 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 160.817 lei | 219.197 lei | 185.958 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 190.166 lei | 256.867 lei | 213.361 lei |
| Datorii | 29.104 lei | 37.012 lei | 27.203 lei |
| Capitaluri proprii | 161.062 lei | 219.855 lei | 186.158 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SLEEK CHIC S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SLEEK CHIC S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SLEEK CHIC S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Slatina, județul Olt (ALEXANDRU IOAN CUZA, nr. 37, bl. 3, sc. A, et. 4, ap. 19); numărul de înmatriculare e J|16|1117|2023, din 16.05.2023.
Ce cifră de afaceri a avut SLEEK CHIC S.R.L. în 2025?
252.197 lei, cu 8% sub 2024 (275.488 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 160.817 lei.
Câți salariați are SLEEK CHIC S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SLEEK CHIC S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.