PRIME TECH PATH S.R.L.
PRIME TECH PATH S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Constanța, Constanța, CUI 48108288. Cifră de afaceri 2024: 1.450 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 48108288
- Denumire
- PRIME TECH PATH S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|1553|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.05.2023
- Sediu
- 1 MAI, nr. 1A, bl. H8, sc. B, et. 3, ap. 52, Municipiul Constanța, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
Arată toate (12)
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
- 9512 Repararea echipamentelor de comunicații · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2024 · 2 bilanțuri
Financiar · 2023–2024 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 1.450 lei (+544% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 225 lei · 2024 1,5 mii lei · maxim 2024 1,5 mii lei · minim 2023 225 lei.
Rezultat net (lei): 2023 −175 lei · 2024 189 lei · maxim 2024 189 lei · minim 2023 −175 lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 1.450 lei | 225 lei |
| Venituri totale | 1.450 lei | 225 lei |
| Cheltuieli totale | 1.261 lei | 400 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 189 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 175 lei |
| Rezultat net | 189 lei | -175 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 614 lei | 425 lei |
| Datorii | 400 lei | 400 lei |
| Capitaluri proprii | 214 lei | 25 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PRIME TECH PATH S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PRIME TECH PATH S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PRIME TECH PATH S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Constanța, județul Constanța (1 MAI, nr. 1A, bl. H8, sc. B, et. 3, ap. 52); numărul de înmatriculare e J|13|1553|2023, din 05.05.2023.
Ce cifră de afaceri a avut PRIME TECH PATH S.R.L. în 2024?
1.450 lei, cu 544% peste 2023 (225 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 189 lei.
De unde vin datele despre PRIME TECH PATH S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.