EVIMEDIA S.R.L.
EVIMEDIA S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Chirnogi, Comuna Chirnogi, Călărași, CUI 48065144. Cifră de afaceri 2024: 1.546.406 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 48065144
- Denumire
- EVIMEDIA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|51|324|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.04.2023
- Sediu
- Pietruită, nr. 16, Sat Chirnogi, Comuna Chirnogi, Călărași
- Activități autorizate (CAEN)
- 5812 Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare · rev. 2
- 5813 Activități de editare a ziarelor · rev. 2
- 5814 Activități de editare a revistelor și periodicelor · rev. 2
- 5819 Alte activități de editare · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
Arată toate (13)
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2024 · 2 bilanțuri
Financiar · 2023–2024 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 1.546.406 lei (+274% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 413,6 mii lei · 2024 1,5 mil. lei · maxim 2024 1,5 mil. lei · minim 2023 413,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 88,4 mii lei · 2024 312,3 mii lei · maxim 2024 312,3 mii lei · minim 2023 88,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2024 3 · maxim 2024 3 · minim 2023 1.
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 1.546.406 lei | 413.639 lei |
| Venituri totale | 1.573.563 lei | 417.013 lei |
| Cheltuieli totale | 1.210.452 lei | 324.625 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 312.338 lei | 88.408 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 312.338 lei | 88.408 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 577.631 lei | 137.600 lei |
| Datorii | 176.685 lei | 48.992 lei |
| Capitaluri proprii | 400.946 lei | 88.608 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 3 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EVIMEDIA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EVIMEDIA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul EVIMEDIA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Chirnogi, Comuna Chirnogi, județul Călărași (Pietruită, nr. 16); numărul de înmatriculare e J|51|324|2023, din 27.04.2023.
Ce cifră de afaceri a avut EVIMEDIA S.R.L. în 2024?
1.546.406 lei, cu 274% peste 2023 (413.639 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 312.338 lei.
Câți salariați are EVIMEDIA S.R.L.?
3 salariați în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EVIMEDIA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.