NIGHTMARES EVENTS S.R.L.
NIGHTMARES EVENTS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 48029435. Cifră de afaceri 2025: 505.852 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 48029435
- Denumire
- NIGHTMARES EVENTS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1793|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.04.2023
- Sediu
- FABRICII DE ZAHĂR, nr. 115, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 505.852 lei (+29% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 297,5 mii lei · 2025 505,9 mii lei · maxim 2025 505,9 mii lei · minim 2023 297,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 179,3 mii lei · 2025 233,2 mii lei · maxim 2025 233,2 mii lei · minim 2023 179,3 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 505.852 lei | 391.343 lei | 297.471 lei |
| Venituri totale | 505.862 lei | 391.373 lei | 297.669 lei |
| Cheltuieli totale | 228.248 lei | 173.812 lei | 84.246 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 233.195 lei | 182.362 lei | 179.276 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 233.195 lei | 182.362 lei | 179.276 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 236.879 lei | 184.769 lei | 122.545 lei |
| Datorii | 3.444 lei | 2.167 lei | 8.036 lei |
| Capitaluri proprii | 233.435 lei | 182.602 lei | 114.509 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NIGHTMARES EVENTS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NIGHTMARES EVENTS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NIGHTMARES EVENTS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (FABRICII DE ZAHĂR, nr. 115); numărul de înmatriculare e J|12|1793|2023, din 21.04.2023.
Ce cifră de afaceri a avut NIGHTMARES EVENTS S.R.L. în 2025?
505.852 lei, cu 29% peste 2024 (391.343 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 233.195 lei.
De unde vin datele despre NIGHTMARES EVENTS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.