SNS MARIA GRUP S.R.L.
SNS MARIA GRUP S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Onești, Bacău, CUI 48009667. Cifră de afaceri 2025: 384.990 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 48009667
- Denumire
- SNS MARIA GRUP S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|649|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.04.2023
- Sediu
- REPUBLICII, nr. 13, bl. 13, sc. A, et. 1, ap. 15, Municipiul Onești, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
Arată toate (11)
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 384.990 lei (+42% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 274,6 mii lei · 2025 385 mii lei · maxim 2025 385 mii lei · minim 2024 270,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 62,4 mii lei · 2025 7,7 mii lei · maxim 2023 62,4 mii lei · minim 2025 7,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 384.990 lei | 270.188 lei | 274.586 lei |
| Venituri totale | 384.990 lei | 270.188 lei | 274.586 lei |
| Cheltuieli totale | 370.070 lei | 250.333 lei | 209.408 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 7.653 lei | 17.477 lei | 62.432 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 7.653 lei | 17.477 lei | 62.432 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 221.396 lei | 305.463 lei | 189.186 lei |
| Datorii | 133.634 lei | 225.354 lei | 126.554 lei |
| Capitaluri proprii | 87.762 lei | 80.109 lei | 62.632 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SNS MARIA GRUP S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SNS MARIA GRUP S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SNS MARIA GRUP S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Onești, județul Bacău (REPUBLICII, nr. 13, bl. 13, sc. A, et. 1, ap. 15); numărul de înmatriculare e J|04|649|2023, din 18.04.2023.
Ce cifră de afaceri a avut SNS MARIA GRUP S.R.L. în 2025?
384.990 lei, cu 42% peste 2024 (270.188 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 7.653 lei.
Câți salariați are SNS MARIA GRUP S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SNS MARIA GRUP S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.