BODNARAS CONSTRUCT S.R.L.
BODNARAS CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Dej, Cluj, CUI 48000099. Cifră de afaceri 2025: 6.500 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 48000099
- Denumire
- BODNARAS CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1722|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.04.2023
- Sediu
- Fântânilor, nr. 4C, Municipiul Dej, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
Arată toate (23)
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 6.500 lei (-88% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 36,4 mii lei · 2025 6,5 mii lei · maxim 2024 55 mii lei · minim 2025 6,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 −961 lei · 2025 −684 lei · maxim 2025 −684 lei · minim 2024 −11,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 6.500 lei | 55.015 lei | 36.420 lei |
| Venituri totale | 6.500 lei | 55.015 lei | 36.420 lei |
| Cheltuieli totale | 7.169 lei | 65.740 lei | 37.017 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 684 lei | 11.275 lei | 961 lei |
| Rezultat net | -684 lei | -11.275 lei | -961 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 1.430 lei | 7.289 lei | 9.102 lei |
| Datorii | 14.150 lei | 19.325 lei | 9.863 lei |
| Capitaluri proprii | -12.720 lei | -12.036 lei | -761 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BODNARAS CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, BODNARAS CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BODNARAS CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Dej, județul Cluj (Fântânilor, nr. 4C); numărul de înmatriculare e J|12|1722|2023, din 13.04.2023.
Ce cifră de afaceri a avut BODNARAS CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
6.500 lei, cu 88% sub 2024 (55.015 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 684 lei.
Câți salariați are BODNARAS CONSTRUCT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BODNARAS CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.