ELA VISTA VENTURES S.R.L.
ELA VISTA VENTURES S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Voluntari, Ilfov, CUI 47906010. Cifră de afaceri 2025: 455.184 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 47906010
- Denumire
- ELA VISTA VENTURES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2155|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.03.2023
- Sediu
- Vasile Alecsandri, nr. 3, bl. H1-H10, ap. H3, Oraș Voluntari, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 3
- 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
Arată toate (8)
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 455.184 lei (+188% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 158 mii lei · 2025 455,2 mii lei · maxim 2025 455,2 mii lei · minim 2024 158 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 −167,5 mii lei · 2025 −142,8 mii lei · maxim 2024 −73,5 mii lei · minim 2023 −167,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2025 2 · maxim 2025 2 · minim 2025 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 455.184 lei | 157.981 lei | — |
| Venituri totale | 455.187 lei | 158.303 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 597.985 lei | 231.765 lei | 167.536 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 142.798 lei | 73.462 lei | 167.536 lei |
| Rezultat net | -142.798 lei | -73.462 lei | -167.536 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 6.892.931 lei | 2.931.845 lei | 3.055.652 lei |
| Datorii | 7.275.727 lei | 3.171.843 lei | 3.222.188 lei |
| Capitaluri proprii | -382.796 lei | -239.998 lei | -166.536 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 2 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ELA VISTA VENTURES S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ELA VISTA VENTURES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ELA VISTA VENTURES S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Voluntari, județul Ilfov (Vasile Alecsandri, nr. 3, bl. H1-H10, ap. H3); numărul de înmatriculare e J|23|2155|2023, din 29.03.2023.
Ce cifră de afaceri a avut ELA VISTA VENTURES S.R.L. în 2025?
455.184 lei, cu 188% peste 2024 (157.981 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 142.798 lei.
Câți salariați are ELA VISTA VENTURES S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ELA VISTA VENTURES S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.