CC SYSTEM LINE S.R.L.

CC SYSTEM LINE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Hărman, Comuna Hărman, Brașov, CUI 47904809. Cifră de afaceri 2025: 564.673 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A

Registru

CUI
47904809
Denumire
CC SYSTEM LINE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|08|990|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
29.03.2023
Sediu
OLTULUI, nr. 27, Sat Hărman, Comuna Hărman, Brașov
Activități autorizate (CAEN)
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
  • 2223 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții · rev. 2
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 2
  • 3511 Producția de energie electrică · rev. 2
  • 3512 Transportul energiei electrice · rev. 2
  • 3513 Distribuția energiei electrice · rev. 2
Arată toate (63)
  • 3514 Comercializarea energiei electrice · rev. 2
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
  • 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 2
  • 5210 Depozitări · rev. 2
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
  • 5224 Manipulări · rev. 2
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
  • 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
  • 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
  • 7410 Activități de design specializat · rev. 2
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
  • 7729 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. · rev. 2
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
  • 7740 Leasing cu bunuri intangibile (exclusiv financiare) · rev. 2
  • 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 2
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
  • 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 564.673 lei (-10% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 393,8 mii lei · 2025 564,7 mii lei · maxim 2024 627,4 mii lei · minim 2023 393,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 35,4 mii lei · 2025 11,1 mii lei · maxim 2023 35,4 mii lei · minim 2025 11,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 2 · 2025 1 · maxim 2023 2 · minim 2024 1.

Indicator202520242023
Activitate
Cifră de afaceri netă564.673 lei627.370 lei393.750 lei
Venituri totale564.674 lei627.378 lei393.752 lei
Cheltuieli totale543.665 lei587.022 lei354.375 lei
Rezultat
Profit net11.127 lei21.481 lei35.425 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei
Rezultat net11.127 lei21.481 lei35.425 lei
Bilanț
Active totale196.719 lei98.563 lei82.467 lei
Datorii128.486 lei41.457 lei46.842 lei
Capitaluri proprii68.233 lei57.106 lei35.625 lei
Oameni
Număr mediu de salariați112

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CC SYSTEM LINE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, CC SYSTEM LINE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul CC SYSTEM LINE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Hărman, Comuna Hărman, județul Brașov (OLTULUI, nr. 27); numărul de înmatriculare e J|08|990|2023, din 29.03.2023.

Ce cifră de afaceri a avut CC SYSTEM LINE S.R.L. în 2025?

564.673 lei, cu 10% sub 2024 (627.370 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 11.127 lei.

Câți salariați are CC SYSTEM LINE S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CC SYSTEM LINE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.