ANTODENI FAȚADE S.R.L.
ANTODENI FAȚADE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Băbana, Comuna Băbana, Argeș, CUI 47897426. Cifră de afaceri 2025: 108.672 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 47897426
- Denumire
- ANTODENI FAȚADE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|776|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.03.2023
- Sediu
- BĂBANA, nr. 182, Sat Băbana, Comuna Băbana, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 108.672 lei (+0% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 180,3 mii lei · 2025 108,7 mii lei · maxim 2023 180,3 mii lei · minim 2025 108,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 95,5 mii lei · 2025 31,2 mii lei · maxim 2023 95,5 mii lei · minim 2024 3,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 108.672 lei | 108.708 lei | 180.318 lei |
| Venituri totale | 108.672 lei | 108.708 lei | 180.318 lei |
| Cheltuieli totale | 76.375 lei | 104.489 lei | 84.133 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 31.211 lei | 3.132 lei | 95.472 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 31.211 lei | 3.132 lei | 95.472 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 142.753 lei | 118.328 lei | 105.363 lei |
| Datorii | 12.778 lei | 19.524 lei | 9.691 lei |
| Capitaluri proprii | 129.975 lei | 98.804 lei | 95.672 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANTODENI FAȚADE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ANTODENI FAȚADE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ANTODENI FAȚADE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Băbana, Comuna Băbana, județul Argeș (BĂBANA, nr. 182); numărul de înmatriculare e J|03|776|2023, din 28.03.2023.
Ce cifră de afaceri a avut ANTODENI FAȚADE S.R.L. în 2025?
108.672 lei, cu 0% peste 2024 (108.708 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 31.211 lei.
Câți salariați are ANTODENI FAȚADE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ANTODENI FAȚADE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.