MANUEL 94 UTIL S.R.L.
MANUEL 94 UTIL S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 47866446. Cifră de afaceri 2025: 469.893 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 47866446
- Denumire
- MANUEL 94 UTIL S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|5654|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.03.2023
- Sediu
- Crețeștilor, nr. 19, sc. B, et. 1, ap. 15, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
Arată toate (11)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 469.893 lei (+151% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 85,1 mii lei · 2025 469,9 mii lei · maxim 2025 469,9 mii lei · minim 2023 85,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 53,4 mii lei · 2025 249,4 mii lei · maxim 2025 249,4 mii lei · minim 2023 53,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 469.893 lei | 186.990 lei | 85.050 lei |
| Venituri totale | 469.893 lei | 186.990 lei | 85.050 lei |
| Cheltuieli totale | 170.877 lei | 108.859 lei | 30.864 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 249.404 lei | 65.217 lei | 53.352 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 249.404 lei | 65.217 lei | 53.352 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 418.591 lei | 139.919 lei | 58.187 lei |
| Datorii | 150.418 lei | 21.350 lei | 4.835 lei |
| Capitaluri proprii | 268.173 lei | 118.569 lei | 53.352 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MANUEL 94 UTIL S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MANUEL 94 UTIL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul MANUEL 94 UTIL S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (Crețeștilor, nr. 19, sc. B, et. 1, ap. 15); numărul de înmatriculare e J|40|5654|2023, din 22.03.2023.
Ce cifră de afaceri a avut MANUEL 94 UTIL S.R.L. în 2025?
469.893 lei, cu 151% peste 2024 (186.990 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 249.404 lei.
Câți salariați are MANUEL 94 UTIL S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MANUEL 94 UTIL S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.