AGROMAT S.R.L.
AGROMAT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Soporu de Câmpie, Comuna Frata, Cluj, CUI 47835784. Cifră de afaceri 2025: 97.033 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 47835784
- Denumire
- AGROMAT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1261|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.03.2023
- Sediu
- SOPORU DE CÎMPIE, nr. 166A, Sat Soporu de Câmpie, Comuna Frata, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor · rev. 3
- 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente · rev. 3
- 0125 Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor · rev. 3
- 0126 Cultivarea fructelor oleaginoase · rev. 3
- 0130 Cultivarea plantelor pentru înmulțire · rev. 3
Arată toate (12)
- 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) · rev. 3
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 3
- 0163 Activități după recoltare și pregătirea semințelor · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 97.033 lei (+125% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 33,2 mii lei · 2025 97 mii lei · maxim 2025 97 mii lei · minim 2023 33,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 8 mii lei · 2025 60 mii lei · maxim 2025 60 mii lei · minim 2023 8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 97.033 lei | 43.111 lei | 33.244 lei |
| Venituri totale | 169.156 lei | 124.567 lei | 50.789 lei |
| Cheltuieli totale | 99.658 lei | 91.301 lei | 42.678 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 60.026 lei | 28.741 lei | 7.968 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 60.026 lei | 28.741 lei | 7.968 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 353.538 lei | 365.234 lei | 23.865 lei |
| Datorii | 2.427 lei | 6.033 lei | 15.697 lei |
| Capitaluri proprii | 79.007 lei | 36.909 lei | 8.168 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este AGROMAT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, AGROMAT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul AGROMAT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Soporu de Câmpie, Comuna Frata, județul Cluj (SOPORU DE CÎMPIE, nr. 166A); numărul de înmatriculare e J|12|1261|2023, din 17.03.2023.
Ce cifră de afaceri a avut AGROMAT S.R.L. în 2025?
97.033 lei, cu 125% peste 2024 (43.111 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 60.026 lei.
Câți salariați are AGROMAT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre AGROMAT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.