PHARMA LIFE SRL
PHARMA LIFE SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 4781575. Cifră de afaceri 2025: 4.312.803 lei, 8 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 4781575
- Denumire
- PHARMA LIFE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|23053|1993
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.09.1993
- Sediu
- B-dul DECEBAL, nr. 12, bl. S7, sc. 1, et. 3, ap. 9, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale · rev. 3
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice · rev. 3
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.312.803 lei (+4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,6 mil. lei · 2025 4,3 mil. lei · maxim 2022 4,7 mil. lei · minim 2015 1,6 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 −118,8 mii lei · 2025 64,4 mii lei · maxim 2023 154,2 mii lei · minim 2015 −118,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 8 · 2025 8 · maxim 2021 10 · minim 2016 7.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.312.803 lei | 4.164.047 lei | 4.352.136 lei | 4.728.991 lei | 4.031.653 lei | 2.925.316 lei | 2.539.682 lei | 2.112.156 lei | 1.879.285 lei | 1.782.692 lei | 1.588.457 lei |
| Venituri totale | 4.322.862 lei | 4.169.523 lei | 4.376.813 lei | 4.729.214 lei | 4.031.660 lei | 2.926.259 lei | 2.539.687 lei | 2.112.327 lei | 1.879.319 lei | 1.827.067 lei | 1.626.452 lei |
| Cheltuieli totale | 4.237.852 lei | 4.157.436 lei | 4.222.577 lei | 4.706.148 lei | 3.890.516 lei | 2.775.097 lei | 2.391.190 lei | 2.099.722 lei | 1.797.097 lei | 1.723.124 lei | 1.745.301 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 64.447 lei | 12.087 lei | 154.236 lei | 23.066 lei | 141.144 lei | 151.162 lei | 148.497 lei | 2.836 lei | 73.860 lei | 103.943 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 118.849 lei |
| Rezultat net | 64.447 lei | 12.087 lei | 154.236 lei | 23.066 lei | 141.144 lei | 151.162 lei | 148.497 lei | 2.836 lei | 73.860 lei | 103.943 lei | -118.849 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 4.272.652 lei | 3.946.259 lei | 3.306.724 lei | 3.089.137 lei | 2.789.786 lei | 2.679.315 lei | 1.789.948 lei | 1.641.071 lei | 1.553.675 lei | 1.838.084 lei | 1.094.574 lei |
| Datorii | 4.388.649 lei | 4.126.703 lei | 3.499.256 lei | 3.435.904 lei | 3.159.619 lei | 3.190.292 lei | 2.452.087 lei | 2.451.707 lei | 2.367.147 lei | 2.775.206 lei | 2.126.263 lei |
| Capitaluri proprii | -115.997 lei | -180.444 lei | -192.532 lei | -346.767 lei | -369.833 lei | -510.977 lei | -662.139 lei | -810.636 lei | -813.472 lei | -937.122 lei | -1.031.689 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 8 | 7 | 9 | 10 | 10 | 9 | 9 | 9 | 7 | 7 | 8 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Pagini de dosare cu această denumire (nu confirmăm că sunt aceeași firmă):
- PHARMA LIFE SRL — 4 dosare
Întrebări frecvente
Este PHARMA LIFE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PHARMA LIFE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul PHARMA LIFE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (B-dul DECEBAL, nr. 12, bl. S7, sc. 1, et. 3, ap. 9); numărul de înmatriculare e J|40|23053|1993, din 30.09.1993.
Ce cifră de afaceri a avut PHARMA LIFE SRL în 2025?
4.312.803 lei, cu 4% peste 2024 (4.164.047 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 64.447 lei.
Câți salariați are PHARMA LIFE SRL?
8 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PHARMA LIFE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.