ARISO SOFT S.R.L.
ARISO SOFT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Smeura, Comuna Moșoaia, Argeș, CUI 47793522. Cifră de afaceri 2025: 163.621 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 47793522
- Denumire
- ARISO SOFT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|626|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.03.2023
- Sediu
- SMEURA DE SUS, nr. 135E, Sat Smeura, Comuna Moșoaia, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
Arată toate (10)
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 163.621 lei (+56% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 120,7 mii lei · 2025 163,6 mii lei · maxim 2025 163,6 mii lei · minim 2024 105,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 30,2 mii lei · 2025 19,5 mii lei · maxim 2023 30,2 mii lei · minim 2024 6,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 163.621 lei | 105.171 lei | 120.664 lei |
| Venituri totale | 163.621 lei | 105.171 lei | 120.664 lei |
| Cheltuieli totale | 142.502 lei | 97.636 lei | 89.406 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 19.483 lei | 6.483 lei | 30.243 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 19.483 lei | 6.483 lei | 30.243 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 70.507 lei | 59.256 lei | 58.986 lei |
| Datorii | 14.098 lei | 22.330 lei | 28.543 lei |
| Capitaluri proprii | 56.409 lei | 36.926 lei | 30.443 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ARISO SOFT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ARISO SOFT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ARISO SOFT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Smeura, Comuna Moșoaia, județul Argeș (SMEURA DE SUS, nr. 135E); numărul de înmatriculare e J|03|626|2023, din 10.03.2023.
Ce cifră de afaceri a avut ARISO SOFT S.R.L. în 2025?
163.621 lei, cu 56% peste 2024 (105.171 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 19.483 lei.
Câți salariați are ARISO SOFT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ARISO SOFT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.