N & G ROEXPERT CONSTRUCT S.R.L.
N & G ROEXPERT CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 47768090. Cifră de afaceri 2025: 55.175 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 47768090
- Denumire
- N & G ROEXPERT CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|729|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.03.2023
- Sediu
- JEPILOR, nr. 6A, bl. A6A, sc. A, ap. 19, BIROUL 1, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 0811 Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei · rev. 2
- 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului · rev. 2
- 2370 Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
Arată toate (34)
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4672 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 2
- 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 55.175 lei (-41% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 54,9 mii lei · 2025 55,2 mii lei · maxim 2024 94,1 mii lei · minim 2023 54,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 −35,6 mii lei · 2025 2,4 mii lei · maxim 2024 12,2 mii lei · minim 2023 −35,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 55.175 lei | 94.140 lei | 54.896 lei |
| Venituri totale | 55.175 lei | 94.140 lei | 54.896 lei |
| Cheltuieli totale | 52.289 lei | 80.963 lei | 89.919 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 2.359 lei | 12.235 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 35.572 lei |
| Rezultat net | 2.359 lei | 12.235 lei | -35.572 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 1.942 lei | 3.273 lei | 18.114 lei |
| Datorii | 22.720 lei | 26.410 lei | 53.486 lei |
| Capitaluri proprii | -20.778 lei | -23.137 lei | -35.372 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este N & G ROEXPERT CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, N & G ROEXPERT CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul N & G ROEXPERT CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (JEPILOR, nr. 6A, bl. A6A, sc. A, ap. 19, BIROUL 1); numărul de înmatriculare e J|08|729|2023, din 07.03.2023.
Ce cifră de afaceri a avut N & G ROEXPERT CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
55.175 lei, cu 41% sub 2024 (94.140 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.359 lei.
Câți salariați are N & G ROEXPERT CONSTRUCT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre N & G ROEXPERT CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.