GHINEA CLUB FITNESS TÂRGOVIȘTE S.R.L.
GHINEA CLUB FITNESS TÂRGOVIȘTE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Târgoviște, Dâmbovița, CUI 47714030. Cifră de afaceri 2025: 223.182 lei, 1 salariați. D
Registru
- CUI
- 47714030
- Denumire
- GHINEA CLUB FITNESS TÂRGOVIȘTE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|15|266|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.02.2023
- Sediu
- SÂRBILOR, nr. 31, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
Arată toate (31)
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 9313 Activități ale centrelor de fitness · rev. 3
- 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 223.182 lei (+82% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 122,5 mii lei · 2025 223,2 mii lei · maxim 2025 223,2 mii lei · minim 2024 122,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 −187 lei · 2025 20,5 mii lei · maxim 2024 59,4 mii lei · minim 2023 −187 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 223.182 lei | 122.500 lei | — |
| Venituri totale | 298.727 lei | 122.500 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 274.368 lei | 52.071 lei | 187 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 20.513 lei | 59.385 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 187 lei |
| Rezultat net | 20.513 lei | 59.385 lei | -187 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 668.905 lei | 84.408 lei | 10.077 lei |
| Datorii | 588.994 lei | 25.010 lei | 10.064 lei |
| Capitaluri proprii | 79.911 lei | 59.398 lei | 13 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GHINEA CLUB FITNESS TÂRGOVIȘTE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GHINEA CLUB FITNESS TÂRGOVIȘTE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GHINEA CLUB FITNESS TÂRGOVIȘTE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgoviște, județul Dâmbovița (SÂRBILOR, nr. 31); numărul de înmatriculare e J|15|266|2023, din 27.02.2023.
Ce cifră de afaceri a avut GHINEA CLUB FITNESS TÂRGOVIȘTE S.R.L. în 2025?
223.182 lei, cu 82% peste 2024 (122.500 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 20.513 lei.
Câți salariați are GHINEA CLUB FITNESS TÂRGOVIȘTE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GHINEA CLUB FITNESS TÂRGOVIȘTE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.