LUNSOFT S.R.L.
LUNSOFT S.R.L.: firmă cu activitatea suspendată din Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava, CUI 47705571. Cifră de afaceri 2024: 35.875 lei, 0 salariați. Date O
Registru
- CUI
- 47705571
- Denumire
- LUNSOFT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|424|2023
- Stare în registru
- cu activitatea suspendată
- Data înmatriculării
- 24.02.2023
- Sediu
- nr. 1593 Ș, Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- SUSPENDARE ACTIVITATE
Financiar · 2023–2024 · 2 bilanțuri
Financiar · 2023–2024 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 35.875 lei (+447% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 6,6 mii lei · 2024 35,9 mii lei · maxim 2024 35,9 mii lei · minim 2023 6,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 5,5 mii lei · 2024 26,9 mii lei · maxim 2024 26,9 mii lei · minim 2023 5,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 0 · 2024 0 · maxim 2023 0 · minim 2023 0.
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 35.875 lei | 6.563 lei |
| Venituri totale | 35.875 lei | 6.563 lei |
| Cheltuieli totale | 3.905 lei | 0 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 26.911 lei | 5.513 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 26.911 lei | 5.513 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 36.342 lei | 6.963 lei |
| Datorii | 3.719 lei | 1.250 lei |
| Capitaluri proprii | 32.623 lei | 5.713 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LUNSOFT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LUNSOFT S.R.L. figurează cu activitatea suspendată. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul LUNSOFT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Marginea, Comuna Marginea, județul Suceava (nr. 1593 Ș); numărul de înmatriculare e J|33|424|2023, din 24.02.2023.
Ce cifră de afaceri a avut LUNSOFT S.R.L. în 2024?
35.875 lei, cu 447% peste 2023 (6.563 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 26.911 lei.
Câți salariați are LUNSOFT S.R.L.?
0 salariați în medie în 2024 (0 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LUNSOFT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.