CIXLE FOREST S.R.L.
CIXLE FOREST S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Paltin, Comuna Paltin, Vrancea, CUI 47672610. Cifră de afaceri 2025: 137.763 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 47672610
- Denumire
- CIXLE FOREST S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|153|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.02.2023
- Sediu
- Principală, nr. 165, Sat Paltin, Comuna Paltin, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4671 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
Arată toate (10)
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 8292 Activități de ambalare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 137.763 lei (-30% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 196,9 mii lei · 2025 137,8 mii lei · maxim 2024 196,9 mii lei · minim 2025 137,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 −16,3 mii lei · 2025 −19,7 mii lei · maxim 2024 64,3 mii lei · minim 2025 −19,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 2 · maxim 2025 2 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 137.763 lei | 196.861 lei | — |
| Venituri totale | 214.181 lei | 243.484 lei | 10.394 lei |
| Cheltuieli totale | 233.898 lei | 167.186 lei | 26.735 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 64.334 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 19.717 lei | 0 lei | 16.341 lei |
| Rezultat net | -19.717 lei | 64.334 lei | -16.341 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 446.266 lei | 390.603 lei | 365.930 lei |
| Datorii | 182.631 lei | 87.508 lei | 80.546 lei |
| Capitaluri proprii | 28.577 lei | 48.293 lei | -16.041 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CIXLE FOREST S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CIXLE FOREST S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CIXLE FOREST S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Paltin, Comuna Paltin, județul Vrancea (Principală, nr. 165); numărul de înmatriculare e J|39|153|2023, din 21.02.2023.
Ce cifră de afaceri a avut CIXLE FOREST S.R.L. în 2025?
137.763 lei, cu 30% sub 2024 (196.861 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 19.717 lei.
Câți salariați are CIXLE FOREST S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CIXLE FOREST S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.