INTERCESSIO S.R.L.
INTERCESSIO S.R.L.: firmă radiată din București Sectorul 6, București, CUI 47657040. Cifră de afaceri 2025: 259.101 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 47657040
- Denumire
- INTERCESSIO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|3144|2023
- Stare în registru
- radiată
- Data înmatriculării
- 17.02.2023
- Sediu
- MOINEȘTI, nr. 63A, bl. B3, et. 8, ap. 809, CAMERA 2, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 0990 Activități de servicii anexe pentru extracția mineralelor · rev. 2
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 2
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
Arată toate (29)
- 4672 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice · rev. 2
- 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 2
- 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
- 5222 Activități de servicii anexe transportului pe apă · rev. 2
- 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6420 Activități ale holdingurilor · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 7010 Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · rev. 2
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă · rev. 2
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 18.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 259.101 lei (+178% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 113,7 mii lei · 2025 259,1 mii lei · maxim 2025 259,1 mii lei · minim 2024 93,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 43,3 mii lei · 2025 128,2 mii lei · maxim 2025 128,2 mii lei · minim 2024 −28,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 259.101 lei | 93.218 lei | 113.688 lei |
| Venituri totale | 262.038 lei | 94.525 lei | 115.650 lei |
| Cheltuieli totale | 131.357 lei | 121.984 lei | 71.335 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 128.220 lei | 0 lei | 43.341 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 28.251 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 128.220 lei | -28.251 lei | 43.341 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 132.250 lei | 29.132 lei | 46.911 lei |
| Datorii | 3.790 lei | 8.552 lei | 3.370 lei |
| Capitaluri proprii | 128.460 lei | 15.290 lei | 43.541 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este INTERCESSIO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, INTERCESSIO S.R.L. figurează radiată. La ANAF, pe 18.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul INTERCESSIO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (MOINEȘTI, nr. 63A, bl. B3, et. 8, ap. 809, CAMERA 2); numărul de înmatriculare e J|40|3144|2023, din 17.02.2023.
Ce cifră de afaceri a avut INTERCESSIO S.R.L. în 2025?
259.101 lei, cu 178% peste 2024 (93.218 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 128.220 lei.
Câți salariați are INTERCESSIO S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre INTERCESSIO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (18.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.