AGROMANDOCUL S.R.L.
AGROMANDOCUL S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Valea Viilor, Comuna Valea Viilor, Sibiu, CUI 47637388. Cifră de afaceri 2025: 83.972 lei, 1 salariați. Date ONR
Registru
- CUI
- 47637388
- Denumire
- AGROMANDOCUL S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|282|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.02.2023
- Sediu
- PRINCIPALĂ, nr. 191, Sat Valea Viilor, Comuna Valea Viilor, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor · rev. 3
- 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente · rev. 3
- 0121 Cultivarea strugurilor · rev. 3
- 0124 Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase · rev. 3
- 0125 Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor · rev. 3
Arată toate (10)
- 0130 Cultivarea plantelor pentru înmulțire · rev. 3
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 3
- 0163 Activități după recoltare și pregătirea semințelor · rev. 3
- 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 83.972 lei (-42% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 274,9 mii lei · 2025 84 mii lei · maxim 2023 274,9 mii lei · minim 2025 84 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 231,6 mii lei · 2025 −45,2 mii lei · maxim 2023 231,6 mii lei · minim 2025 −45,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 83.972 lei | 145.374 lei | 274.928 lei |
| Venituri totale | 84.188 lei | 145.585 lei | 274.929 lei |
| Cheltuieli totale | 128.649 lei | 133.143 lei | 40.650 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 11.206 lei | 231.584 lei |
| Pierdere netă | 45.226 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -45.226 lei | 11.206 lei | 231.584 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 213.396 lei | 257.332 lei | 263.480 lei |
| Datorii | 15.632 lei | 14.342 lei | 31.696 lei |
| Capitaluri proprii | 197.764 lei | 242.990 lei | 231.784 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este AGROMANDOCUL S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, AGROMANDOCUL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul AGROMANDOCUL S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Viilor, Comuna Valea Viilor, județul Sibiu (PRINCIPALĂ, nr. 191); numărul de înmatriculare e J|32|282|2023, din 15.02.2023.
Ce cifră de afaceri a avut AGROMANDOCUL S.R.L. în 2025?
83.972 lei, cu 42% sub 2024 (145.374 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 45.226 lei.
Câți salariați are AGROMANDOCUL S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre AGROMANDOCUL S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.