USIM FASHION S.R.L.
USIM FASHION S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Constanța, Constanța, CUI 47634004. Cifră de afaceri 2025: 68.200 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 47634004
- Denumire
- USIM FASHION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|523|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.02.2023
- Sediu
- BABA NOVAC, nr. 187, bl. BN1, et. 4, ap. 25, Municipiul Constanța, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 68.200 lei (-48% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 170 mii lei · 2025 68,2 mii lei · maxim 2023 170 mii lei · minim 2025 68,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 47,5 mii lei · 2025 992 lei · maxim 2023 47,5 mii lei · minim 2025 992 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2024 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 68.200 lei | 132.255 lei | 170.045 lei |
| Venituri totale | 68.699 lei | 133.240 lei | 170.131 lei |
| Cheltuieli totale | 67.481 lei | 112.368 lei | 120.957 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 992 lei | 19.335 lei | 47.484 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 992 lei | 19.335 lei | 47.484 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 88.120 lei | 82.311 lei | 68.762 lei |
| Datorii | 20.103 lei | 15.286 lei | 21.078 lei |
| Capitaluri proprii | 68.017 lei | 67.025 lei | 47.684 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este USIM FASHION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, USIM FASHION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul USIM FASHION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Constanța, județul Constanța (BABA NOVAC, nr. 187, bl. BN1, et. 4, ap. 25); numărul de înmatriculare e J|13|523|2023, din 14.02.2023.
Ce cifră de afaceri a avut USIM FASHION S.R.L. în 2025?
68.200 lei, cu 48% sub 2024 (132.255 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 992 lei.
De unde vin datele despre USIM FASHION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.