MNA MAGAZIN GROCERY S.R.L.

MNA MAGAZIN GROCERY S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Leicești, Comuna Coșești, Argeș, CUI 47613010. Cifră de afaceri 2025: 257.409 lei, 2 salariați. Date ONRC

Registru

CUI
47613010
Denumire
MNA MAGAZIN GROCERY S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|03|359|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
10.02.2023
Sediu
Principală, nr. 140, D.J.731 A, Sat Leicești, Comuna Coșești, Argeș
Activități autorizate (CAEN)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2
  • 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate · rev. 2
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (10)
  • 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
  • 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate · rev. 2
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate · rev. 2
  • 5610 Restaurante · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 257.409 lei (-16% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 285,7 mii lei · 2025 257,4 mii lei · maxim 2024 305,3 mii lei · minim 2025 257,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 5,1 mii lei · 2025 798 lei · maxim 2024 5,9 mii lei · minim 2025 798 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 2 · maxim 2024 2 · minim 2023 1.

Indicator202520242023
Activitate
Cifră de afaceri netă257.409 lei305.255 lei285.730 lei
Venituri totale257.322 lei307.175 lei287.608 lei
Cheltuieli totale255.099 lei297.422 lei279.703 lei
Rezultat
Profit net798 lei5.931 lei5.088 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei
Rezultat net798 lei5.931 lei5.088 lei
Bilanț
Active totale236.485 lei162.902 lei100.892 lei
Datorii224.468 lei151.683 lei95.604 lei
Capitaluri proprii12.017 lei11.219 lei5.288 lei
Oameni
Număr mediu de salariați221

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MNA MAGAZIN GROCERY S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, MNA MAGAZIN GROCERY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul MNA MAGAZIN GROCERY S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Leicești, Comuna Coșești, județul Argeș (Principală, nr. 140, D.J.731 A); numărul de înmatriculare e J|03|359|2023, din 10.02.2023.

Ce cifră de afaceri a avut MNA MAGAZIN GROCERY S.R.L. în 2025?

257.409 lei, cu 16% sub 2024 (305.255 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 798 lei.

Câți salariați are MNA MAGAZIN GROCERY S.R.L.?

2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MNA MAGAZIN GROCERY S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.